نبرد مدرن Modern Combat Versus

1 - نبرد مدرن Modern Combat Versus

 

بازی زیبا، جذاب و پرطرفدار Modern Combat برای دوستدارن قدیمی خود یک نسخه جدید و متفاوت را ارائه می‌دهد. کمپانی قدرتمند و نام آشنای Gameloft ورژن جدید این بازی را برای کابران اندروید و iOS به بازار ارائه داده است.Modern Combat Verذsus 2 750x430 300x172 - نبرد مدرن Modern Combat Versus

از ویژگی‌های نسخه جدید حذف بخش تک‌نفری آن و تبدیل به بازی گروهی بوده و بازی را می‌توانید در فضاهای متفاوت و زیبا انجام دهید. گرافیک فوق‌العاده بازی شمارا ساعت‌ها درگیر و میخکوب خواهد کرد. شما در نقش یک مامور ایالات متحده به مبارزه علیه تروریست‌ها می‌پردازید و در غالب یک گروه می‌توانید داستان جذاب بازی را دنبال نمایید. تروریست‌ها برای شما توطئه چیده و تله ایجاد می‌کنند. این شما هستید که در نقش فرمانده به هدایت و کنترل گروه خود پرداخته و با استفاده صحیح و به موقع از ابزار و سلاح‌هایی که در اختیارتان گذاشته شده این موانع را از سر می‌گذرانید.

جو اکشن و پر از هیجان بازی شما را وادار به ادامه آن می‌کند. در کنار هیجان زیاد بازی شما با دیدن مناظر زیبا و متفاوت ساعت‌ها جذب و خیره خواهید شد و به انجام انواع ماموریت‌های مهیج خود می‌پردازید. در طول بازی می‌توانید با سایر بازیکنان چت کرده و هماهنگی لازم را انجام دهید و یا از انواع سلاح‌های فوق پیشرفته برای مبارزات خوداستفاده کنید. انواع هواپیماهای بدون سرنشین را برای مبارزه با تروریست‌ها هدایت کنید و برای دفاع از خودتان زره‌های قوی و پیشرفته به تن نمایید. ماموریت‌های مختلفی که برایتان مشخص شده را به صورت تک نفره و یا گروهی به انجام برسانید. بازی Modern Combat Versus  با کیفیت بسیار بالایش درست همان چیزی خواهد بود که از یک بازی اکشن انتظار داشتید.

دانلود برای آیفون

دانلود برای اندروید

دیدگاه‌ها ۰

*
*