Super Mario Run

com.nintcsendo.zara 512x512 - Super Mario Run

Super Mario Run

سوپر ماریو ران یادآور خاطرات دوران کودکی بسیاری از ماست. این شخصیت دوست داشتنی حالا بار دیگر سراغ ما آمده تا این‌بار روی موبایل به او برای نجات شاهزاده‌اش کمک کنیم.

شخصیت محبوب سوپر ماریو برای اولین بار تحت بازی سوپر ماریو ران به دنیای موبایل قدم گذاشته است. این بازی به‌صورت رایگان برای آی‌اواس عرضه شده و احتمالا تا یک سال آینده برای اندروید عرضه نمی‌شود.

مشتاقان این بازی چندین ماه به انتظار آن نشستند تا اینکه سرانجام سوپر ماریو ران روز ۱۵ دسامبر در اپ استور عرضه شد. اگرچه دانلود این بازی رایگان است اما برای استفاده از تمام بخش‌های آن بایستی ۱۰ دلار به‌صورت پرداخت درون برنامه‌ای بپردازید.

برای وارد شدن به بازی باید حتما به اینترنت متصل باشید. همچنین باید با کمک برنامه‌های تغییر آی‌پی، آی‌پی خود را به کشور دیگری تغییر دهید. گیم پلی بازی سه بخش متفاوت دارد. بخش اصلی یا World Tour شامل ۶ دنیای مجزاست که در هر کدام باید برای نجات پرنسس تلاش کنید.
33 3 169x300 - Super Mario Run

33 1 169x300 - Super Mario Run

33 2 169x300 - Super Mario Run


بخش دیگر Toad Rally‌ نام دارد که در آن می‌توانید با دوستانتان یا افراد غریبه از سراسر دنیا بر سر جمع آوری سکه رقابت کنید. بخش بعدی نیز با نام Kingdom Builder به ساخت سرزمین پادشاهی سوپر ماریو اختصاص دارد.

دانلود

دیدگاه‌ها ۰

*
*